KONST / Litografier / Färglitografi 11391148
*
nr 1139 1148
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Johannes Olsson (f. 1945), EA-upplaga, motivet: 60x48
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 oktober 2017
kl 20:02:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/10 19:57:54
1
Vinnande bud
- Tema
23 okt
Grafik
På Tema Grafik har vi samlat etsningar, litografier, etsningar och träsnitt av konstnärer som Bo Åke Adamsson, Albin Amelin, Mårten Andersson, Gert Aspelin, Astri Bergman-Taube, Ola Billgren, Ernst Bi ...
Läs mer om Grafik
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik johannes olsson litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3120 Oljemålning
Johannes Olsson (f. 1945), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:24
*
Johannes Olsson
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Läs mer om Grafik
nr 1139 1148
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Johannes Olsson (f. 1945), EA-upplaga, motivet: 60x48
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 oktober 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/10 19:57:54 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
23 okt
Grafik
PÃ¥ Tema Grafik har vi samlat etsningar, litografier, etsningar och träsnitt av konstnärer som Bo Ã…ke Adamsson, Albin Amelin, MÃ¥rten Andersson, Gert Aspelin, Astri Bergman-Taube, Ola Billgren, Ernst Bi ...Läs mer om Grafik
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik johannes olsson litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3120 Oljemålning
Johannes Olsson (f. 1945), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:24